Čtvrtfinále poháru s Mladou Boleslaví se bude hrát příští středu

Během reprezentační přestávky se odehrálo také osmifinále MOL Cupu mezi Mladou Boleslaví a Slováckem, které enormně zajímalo teplický tým. Vítěz tohoto souboje se totiž měl stát vyzyvatelem žlutomodrých ve čtvrtfinále domácí pohárové soutěže.

V pátečním osmifinále nakonec uspěla Mladá Boleslav, která zvítězila po tuhém boji v prodloužení 4:2 a může se tak těšit na zápas na Stínadlech. Ten se bude hrát ve středu 7. března od 15:00 hod.

Zajímavostí tohoto utkání bude, že se oba týmy střetnou během několika dní hned dvakrát, protože v ligovém kole, které bezprostředně následuje po čtvrtfinále, přijede Mladá Boleslav do AGC Arény opět. "Bude to zvláštní dvojzápas, budeme hrát dvakrát doma, ale je to pro nás šance posunout se dál v poháru a budeme ji chtít využít, protože je to další možnost se ukázat," říká trenér Radim Kučera.