FK Seko Louny Muži vs. FK Teplice U19 - 4:4

Čtvrtek 20.05.2021 - Začátek 18:00 - Stadion FK Seko Louny

10. T. Cohla ( as. L. Jamrich ) 23. M. Havel ( as. K. Sinu ) 24. K. Sinu 48. M. Trnovec.

Sestava Teplic:

M. Fiala ( 46. J. Grümann ) - L. Jamrich ( 46. J. Vacek ), D. Köstl, J. Kovalčík ( 46. Š. Chaloupek ), M. Hadinec ( 46. L. Videmann ) - M. Havel ( 65. M. Vachoušek ) - D. Procházka ( 46. M. Trnovec ), M. Vachoušek ( 46. V. Pokorný ), T. Cohla ( 65. K. Sinu ), K. Sinu ( 46. J. Šťáhlovský ) - P. Janda ( 46. M. Bejček, 68. D. Procházka).

Stadion: FK Seko Louny / přírodní tráva.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

"Po téměř 6-ti měsících bez zápasového zatížení kvůli pandemii onemocnění Covid 19 jsme konečně mohli odehrát přípravné utkání a to sice na hřišti divizního týmu mužů FK Seko Louny. Zápas jsme odehráli v krásném nově zrekonstruovaném areálu na skvěle připraveném trávníku stadion U Veledromu. Prvních 10 minut se kluci na hřišti hledali a než se rozkoukali tak v 5.minutě prohrávali už 2:0. Úvod utkání poznamenalo několik našich hrubých chyb v defenzivě a domácí tým toho dokázal bleskově využít. V 10.minutě se nám podařilo snížit - na pravé straně se uvolnil L. Jamrich, poslal přesný centr do šestnáctky domácích a odražený míč uklidil do domácí branky aktivní T. Cohla - 2:1. Ve 23.minutě agilně hrající K. Sinu vnikl do pokutového území Loun, zpětnou přihrávkou našel M. Havla, který netradičně levou nohou nedal zkušenému brankáři Loun J. Pokornému šanci a srovnal stav utkání - 2:2. Hned o minutu později se gólově střelou zpoza vápna prosadil K. Sinu a nám se tak podařilo zvrátit vývoj utkání v náš prospěch - 2:3. Do konce poločasu se skóre i po několika závarech na obou stranách již nezměnilo. Do druhé půle jsem poslal do hry 7 nových hráčů a jejich aktivitu zaslouženě zužitkoval již ve 48.minutě M. Trnovec, který aktivním napadáním získal míč a svůj samostatný únik zkušeně zakončil - 2:4. V 65.minutě rychlou přechodovou akcí došlo k našemu nadějnému přečíslení 3 na 1, ale bohužel chybným řešením se nám nepodařilo šanci správně zakončit. V 80.minutě domácí tým zahrával rohový kop, naše obrana dostatečně nepokryla všechny hráče v pokutovém území a domácím se podařilo vstřelit kontaktní branku - 3:4. V 85.minutě domácí dokonce vyrovnali na konečných 4:4, když využili opětovné nedůslednosti naší defenzivy.

Po dlouhé době jsme měli možnost odehrát plnohodnotný zápas a na výkonu mužstva a individuálních výkonech našich hráčů to bylo rozhodně znát. Byli jsme nepřesní v kombinaci, chyběla nám větší intenzita pohybu, volili jsme špatné řešení v předfinální fázi a trápila nás špatná organizace hry v defenzivě. Nechci být ale jenom negativní, protože není opravdu jednoduché po tak dlouhé době bez zápasu získat rychle zpět  správný rytmus a věřím, že v dalších utkáních se vrátí na naše kopačky jistota a lehkost a náš výkon bude mít vzestupnou tendenci."