Přípravné utkání: Teplice - Vlašim 2:3 (0:1)

​Teplický tým se v rámci soustředění v Písku utkal v prvním přípravném zápase s Vlašimí. K týmu Radima Kučery se na testy připojil ještě útočník Dušan Pinc, hráč Plzně, který naposledy nastupoval v Příbrami.

Svěřenci Radima Kučery zápas s druholigovým soupeřem nezvádli a teplickému kouči rozhodně neudělali výkonem ani výsledkem radost. Do utkání nevstoupili dobře a Vlašim byla na hřišti lepším týmem, nejprve dvě velké šance zlikvidoval Tomáš Grigar, ale v 35. minutě se Vlašim dostala do vedení po pokutovém kopu za ruku Tomáše Vondráška.

Po změně stran na hřišti zůstali pouze brankář Tomáš Grigar a záložník Robert Jukl a vyměněná sestava rychle otočila skóre. Nejprve se prosadil Ledecký po přihrávce Kodada a vzápětí poslal odražený míč po rohu tečovanou ranou do sítě Laňka. Jenže hra pak upadla do podobného obrazu jako v první půli a Vlašim dokázala otočit dvě brankami v rozmezí dvou minut kolem 65. minuty. Srovnat pak mohl Štursa po zpětné přihrávce Laňky, ale poslal míč mimo. Na hlavě měl pak vyrovnání čtvrthodiny před koncem Mareček, ale brankář míč dokázal chytit.

V sobotu před odjezdem ze soustředění žlutomodří odehrají ještě druhé utkání, od 10:30 se v Písku střetnou s Táborskem.

Teplice - Vlašim 2:3 (0:1)
Branky Teplic:
46. Ledecký, 49. Laňka.
Sestava Teplic:
1. poločas:
Grigar - Vondrášek, Knapík, Hasil, Horák - Jukl - Švanda, Moulis, Kronus, Černý - Mareš.
2. poločas: Grigar - Laňka, Mazuch, Chlumecký, Droehnle - Štursa, Jukl, Mareček, Kodad - Ledecký, Pinc.