1:3 (0:2)
Logo

Statistiky

Branky ADMIRY: 89. Horák Miroslav ( penalta ) - 1:3.

Branky TEPLIC: 4. Trnovec Michal ( as. Korselt Matyáš ) - 0:1, 19. Beránek Marek ( as. Trnovec Michal ) - 0:2, 71. Pejčić Lazar ( as1. Procházka Dominik, as2. Bednár Samuel ) - 0:3.

ŽK: 74. Čížek Adam ( ADMIRA ) - 57. Hadinec Milan ( TEPLICE ), 89. Pejčić Lazar ( TEPLICE ).

Rozhodčí: Dobrý Jan.

Diváci: 100.

Střely na branku 3:3 (2:2,1:1) ● Střely mimo branku 6:5 (3:3,3:2) ● Střely zblokované 1:3 (1:1,0:2) ● Střely CELKEM 10:11 (6:6,4:5) ● Vyložené šance 1:2 (1:1,0:1) ● Rohy 8:2 (1:1,7:1) ● Ofsajdy 0:2 (0:1,0:1) ● Fauly 12:8 (6:5,6:3).

Team logo

Veselý Jiří (1) - Herc Ondřej (2), Fric Michal (4), Martinic Jan (5) ©, Vlček Patrik (6), Burýšek Vojtěch (9), Čácha Martin (10), Lauko Tomáš (11), Kolář Vít (12), Douděra Michal (13), Konejl David (14).

Střídali: Keller Martin (25) - Mráz Jakub (15), Jandovský Jiří (16), Čížek Adam (18), Zahálka Štěpán (19), Horák Miroslav (21), Kunc Petr (23).
Team logo

FK Teplice

Němeček Luděk (1) - Procházka Domininik (7), Tsykalo Yehor (16), Trnovec Michal (24), Beránek Marek (46), Gornický Vojtěch (47), Bzura Jonáš (49), Hadinec Milan (50), Vachoušek Matyáš (52), Korselt Matyáš (57), Lukáš Martin (59) ©.

Střídali: Grümann Jan (13) - Kříž Martin (21), Bednár Samuel (29), Kolář Patrik (51), Pejčić Lazar (54), Köstl David (55), Vardanian David (56), Hrdlička Pavel (58).

Komentář k zápasu

B-tým Sklářů zajížděl k závěrečnému přípravnému utkání před začátkem nového soutěžního ročníku ČFL na Stadion Josefa Vavrušky do pražských Kobylis. V generálce ho tam čekal domácí tým FK Admira Praha, který v uplynulé sezóně skončil celkově na 5.místě skupiny A České fotbalové ligy a v přípravě dokázal v domácím prostředí porazit například silnou rezervu FK Jablonec.

Skláři vstoupili do utkání aktivně a již ve 4.minutě se ujali vedení po brance Michala Trnovce, kterému asistoval Matyáš Korselt – 0:1. Domácí Admira měla gólovou příležitost v 11.minutě, když po přetaženém centru z levé strany dorážel na zadní tyči kapitán Jan Martinic, ale proti jeho střele skvěle zasáhl reflexivním zákrokem Luděk Němeček. Aktivnější byli v dalším průběhu první půle i nadále hosté a svou snahu korunovali i druhou brankou, když v 19.minutě po přihrávce Michala Trnovce překonal domácí brankáře Jiřího Veselého agilní Marek Beránek – 0:2 Dvoubrankové vedení vydrželo hostům až do poločasového hvizdu rozhodčího Jana Dobrého.

Po změně stran a několika střídáních na obou stranách žlutomodří stále drželi domácí Admiru v bezpečné vzdálenosti od své branky. V 63.minutě skvěle uvolnil Dominik Procházka Marka Beránka, který postupoval sám na domácí branku a v obrovské šanci jen o několik centimetrů minul její levou tyč. V 71.minutě minutě se příznivci Teplic mohli radovat z třetí branky v síti domácích. Z prostoru středového kruhu skvěle vysunul slovenský záložník Samuel Bednár aktivního Dominika Procházku, který mohl sám skórovat, ale ještě poslal míč po své levé ruce volnému Lazaru Pejčićovi a ten zakončoval do odkryté branky Martina Kellera – 0:3. Domácím se nakonec podařilo v 89.minutě z pokutového kopu snížit Miroslavem Horákem na konečných 1:3, ale to již nic nezměnilo na radosti Sklářů z povedené generálky na nový soutěžní ročník ČFL.

Ohlasy trenérů

OHLAS TEPLICKÉHO TRENÉRA LADISLAVA JAMRICHA:

Těší mě, jakým způsobem kluci zvládli dnešní generálku proti těžkému soupeři a také jakým výkonem se na Admiře prezentovali. Od samotného začátku jsme v utkání dominovali a až na několik krátkých pasáží si dovolím říci, že jsme ho po zásluze ovládli jak herně, tak i výsledkově.

Kádr budujeme stále za pochodu a musím říci, že se nám během přípravy solidně zkonsolidoval a ještě máme celý týden na doladění drobností tak, aby všech fungovalo podle našich představ. Noví hráči skvěle do týmu zapadli, mančaft táhne za jeden provaz a to nejen na hřišti, ale také i mimo něj.

Již příští víkend v neděli zajíždíme na západ od metropole královehradeckého kraje k úvodnímu mistrovskému utkání, kde se na stadionu Na Hatích utkáme s domácím ambiciózním týmem FK Chlumec nad Cidlinou.