VESELÝ Jiří - HERC Ondřej, SKALICKÝ Štěpán, FRIC Michal, MARTINIC Jan, VLČEK Patrik, KRUNERT Michal, BURÝŠEK Vojtěch, KONEJL David, MRÁZ Jakub, JANDOVSKÝ Jiří.

ZAHÁLKA Štěpán, SCHEVCHUK Sviatoslav, HORÁK Miroslav, KUNC Petr, KOUTECKÝ Filip, KELLER Martin.

Trenéři:
PEŘINA František, SOBOTKA Jan, BRABEC Martin.

Komentář k zápasu

V sobotu dopoledne odehrál B-tým Sklářů v pořadí již sedmé utkání v rámci zimní přípravy. Tentokrát na UMT fotbalového areálu v Roudnici nad Labem zakončil své čtyřdenní soustředění proti po podzimu sedmému týmu skupiny A Fortuna České fotbalové ligy, týmu FK ADMIRA PRAHA, který jako hlavní trenér vede pan František Peřina, dlouholetý trenér pražských týmů a momentálně kouč třetiligového fotbalového klubu z Kobylis.

Skvělý vstup do utkání měli Skláři, když se již v první minutě utkání objevil v obrovské šanci Michal Trnovec po dlouhatánském centru brankáře Luďka Němečka. O tři minuty později zahrozila také Admira, ale její šanci zlikvidoval obětavým zákrokem teplický stoper Patrik Kolář. V 7.minutě měl další šanci rychlonohý Michal Trnovec, ale jeho další nebezpečnou střelu brankář Veselý reflexivně vyrazil na roh. Ve 24.minutě si míč na hranici šestnáctky soupeře vyměnil Vojta Pokorný s Milošem Kapurem a druhý jmenovaný ve vyložené příležitosti jen těsně minul pravou tyč. Ve 26.minutě otevřel skóre Dominik Procházka, když usměrnil za záda brankáře Veselého centr Michala Trnovce – 1:0. Ve 34.minutě si na další parádní centr Michala Trnovce z pravé strany naběhl Vojta Pokorný a jeho dělovka podruhé rozvlnila síť hostující branky – 2:0. V poslední minutě prvního poločasu po faulu na aktivního Jakuba Emmera zahrával volný přímý kop Jakub Křišťan a jeho milimetrově přesná střela skončila potřetí v síti Admiry – 3:0.

Ve druhém poločase již žádná další branka nepadla, ale přítomní diváci mohli sledovat zajímavé utkání se šancemi na obou stranách hřiště. V 69.minutě měl další obrovskou šanci Severočechů Dominik Procházka po přihrávce Matyáše Vachouška, ale vyběhnuvšího brankáře Admiry nepřekonal. O dvě minuty později zaujal průnik Jakuba Emmera, který byl při samotném zakončení nedovoleně atakován hostujícími stopery, ale píšťalka hlavního sudího zůstala němá. Pražská Admira se postupem času a s vypětím všech sil vehementně snažila o korekci nepříznivého skóre, ale obrana hráčů ve žluto-modrých dresech byla pevná a dokázala šance Pražanů úspěšně eliminovat až do samotného závěru utkání.