•   91. Hural Pavel ( as. Žitný Patrik ) - 1:2.

• Fauly 10 : 15 ( 4 : 5, 6 : 10 ).

• OUT 19 min. Vachoušek Matyáš ( 22 ) - IN 19 min. Elmaghrabi Mohamed ( 32 ).
  • OUT 68 min. Liška Lukáš ( 11 ) - IN 68 min. Hural Pavel ( 24 ).
  • OUT 86 min. Bulmaga Vicu ( 36 ) - IN 86 min. Hossam Mido ( 28 ).

15 min. Ljevakovič (TEP),  31 min. Moulis (TEP),  61 min. Novotný (PŘE).

"Jarní část ČFL zahájil B-tým Sklářů v domácím prostředí Na Stínadlech proti po podzimu druhému týmu tabulky, favorizovanému FK Přepeře.

Do první vyložené šance se dostali Skláři ve 13.minutě, kdy se po rychlé akci od brankáře Čtvrtečky dostal míč přes Moulise až k Rezkovi, který poslal parádní centr do šestnáctky, kde pohotově z první střílel Žitný, ale ten ve vyložené pozici trefil jen hostujícího brankáře. V 15.minutě přišla obrovská komplikace pro domácí, když byl bez předchozího napomínání vyloučen teplický kapitán Ljevakovič. Trenér Jamrich musel na situaci adekvátně zareagovat, vystřídal na hrotu aktivního Vachouška a do hry na místo stopera poslal debutujícího egyptského obránce Elmaghrabiho. Ve 24.minutě zahrozili také Přepeře, ale jejich nebezpečnou šanci skvěle vychytal Čtvrtečka. A pak už to byli opět domácí, kteří si i v deseti hráčích vypracovali dvě vyložené příležitosti. Nejprve ve 28.minutě nepřekonal zblízka hostujícího brankáře Truksu Moulis, který se do další vyložené příležitosti dostal i 5 minut před koncem prvního poločasu, když mu po dlouhém průniku od poloviny hřiště až do pokutového území Přepeř naservíroval míč do stoprocentní pozice po parádní individuální akci obránce Liška, ale jeho gólovou střelu na poslední chvíli odklonil špičkou své kopačky mimo tyče hostující stoper. A tak se do kabin šlo za bezbrankového stavu. Domácí oslabení o svého kapitána měli v první půli více ze hry a dokázali si také vypracovat více brankových příležitostí než Přepeře.

Úvodní branka utkání padla 9 minut po změně stran po standardní situaci Přepeř, kdy z pravé strany poslal střílený centr na branku Čtvrtečky hostující Novák, lehkou tečí ho nasměroval až do vzdálenější tyče Pavlata a míč se ke smůle domácích odrazil do jejich sítě - 0:1. Skláři ale neskládali zbraně a statečně se snažili o vyrovnání. Jejich snahu ale zmrazil v 78.minutě Bulíř, který nechytatelnou střelou z první parádně trefil křižný centr Nováka a podruhé rozvlnil síť za brankářem Čtvrtečkou - 0:2. Domácí i přes nepříznivý vývoj skóre stále dobývali branku hostujícího Truksy, ale neprostupná defenziva hostů jejich pokusy úspěšně odvracela. Gól teplického Hurala po spolupráci s Žitným v nastaveném čase tak již jen zmírnil porážku domácích a stanovil konečný výsledek utkání na 1:2 pro favorizované hosty, kteří si dnešním vítězstvím upevnili druhou v příčku v aktuální tabulce ČFL před dotírajícími Brozany."

"Dnešní prohra mě opravdu velmi mrzí. Kluci byli na utkání natěšení a pro úspěšný vstup do jarní části ČFL jsme během celé zimy dělali maximum. Podle mého názoru jsme byli favorizovanému týmu Přepeř vyrovnaným soupeřem a pokud by se nám podařilo proměnit v prvním poločase alespoň jednu z našich tří vyložených příležitostí, mohlo se utkání vyvíjet jiným směrem. Na kdyby se ale fotbal nehraje a dnešní utkání rozhodla hlavně efektivita soupeře, který dokázal i z minima šancí vstřelit dvě branky, které nakonec na vítězství a plný bodový zisk stačily. Pro nás bylo opravdu velmi náročné více jak 75 minut vzdorovat přesile favorita, ale i přesto se kluci statečně rvali a bojovali až do závěrečného hvizdu rozhodčího Hlaváčka a opravdu jen o trochu více štěstí nám chybělo k případnému bodovému zisku. Musíme ale zvednout hlavu a soustředit se na další utkání, kdy nás příští neděli čeká další těžký duel, tentokrát na hřišti pátého Hradce Králové, který dlouhodobě prokazuje svou kvalitu a ztrácí jen 6 bodů na samotné čelo tabulky ČFL."