V neděli 20. 3. hraje B-tým v Hradci Králové

V neděli 20. 3. B-tým Sklářů zajíždí v rámci 17.kola skupiny B Fortuna České fotbalové ligy na hřiště Tělovýchovné jednoty Slavia Hradec Králové, kde od 10:15 na místním přírodním trávníku zabojuje o další ligové body s domácím týmem FC Hradec Králové B.

Rezerva hradeckých Votroků dosud v 16-ti odehraných mistrovských kolech získala celkem 24 bodů s bilancí 7 výher - 3 remízy - 6 proher se skóre 27:21. Díky této bilanci patří svěřencům trenérského dua Karel Krejčík a Pavel Krmaš aktuálně 5.místo v tabulce skupiny B Fortuna České fotbalové ligy.

V podzimní části ligové soutěže se oba týmy střetli v sobotu 7.srpna 2021 na přírodním trávníku 1.FC Dubí v Pozorce a utkání ovládl Hradec Králové po výsledku 0:3, když jeho branky vstřelili Firbacher, Kadrmas a Čech.

O minulém víkendu Votroci dokázali v úvodním jarním kole zvítězit na hřišti rezervy FK Mladá Boleslav po výsledku 0:1 díky vlastní brance boleslavského Coňka z 6.minuty utkání.

Tepličtí minulou neděli podlehli v úvodním jarním kole favorizovanému FK Přepeře po velkém boji 1:2, když neproměnili několik vyložených brankových příležitostí a hráli více jak 75 minut v oslabení. Skláři odcestují na východ Čech s odhodláním potrápit domácího favorita a pokusí se Na Stínadla přivézt nějaký ten mistrovský bodík.