• OUT 73 min. Procházka ( 36 ) - IN 73 min. Sinu ( 19 ).
  • OUT 83 min. Kodad ( 35 ) - IN 83 min. Hadinec ( 20 ),
  • OUT 83 min. Elmaghrabi ( 36 ) - IN 83 min. Liška ( 19 ).

42. Bulmaga ( TEP ),  45. 2. Vobecký ( TEP ) 45. 2. Žitný ( TEP )  45. 1. Samko ( CHLU ) 90. Labík J. ( CHLU ).

"V 18.kole ČFL rezerva Sklářů hostila v domácím prostředí FK Chlumec nad Cidlinou, který se momentálně pod vedením zkušeného trenéra Františka Šturmy a jeho asistenta Tomáše Hrabíka snaží vystoupat ze spodních pater tabulky a minulý víkend porazil v domácím prostředí rezervu Mladé Boleslavi.

V nádherném slunečném dopoledni sledovala početná divácká kulisa utkání vysoké úrovně s šancemi na obou stranách hřiště. Hosté byli zejména v prvním poločase hodně aktivní a nedávali domácím příliš prostoru ke kombinaci. To ale nebyl pro Skláře až takový problém a trpělivě dobývali branku chlumeckého Jakuba Bráta. Odměnu v podobě vedoucí branky dostali domácí ve 31.minutě, kdy si Succar vyměnil míč s Bulmagou, který ho chytře patou poslal mezi dva hostující obránce na nabíhajícího Žitného, který parádně propálil mezi nohy bezmocného hostujícího brankáře – 1:0. Chlumec se sice snažil do poločasu o vstřelení vyrovnávající branky, ale skvěle fungující defenziva hráčů ve žluto-modrých dresech v čele se skvěle hrajícím Hasilem a s jistým brankářem Muchou jim to nedovolila.

Do druhého poločasu Skláři vstoupili hodně aktivně a již od úvodních vteřin poměrně často zaměstnávali defenzivu Chlumce. Do dvoubrankového vedení se domácí dostali v 55.minutě, kdy na rohový kop Bulmagy nejvýše vyskočil egyptský obránce Elmaghrabi a hlavou nedal brankáři Brátovi žádnou šanci – 2:0. V 68.minutě získal míč díky aktivnímu napadání motor teplické záložní řady a kapitán v jedné osobě Vobecký, bez váhání ho okamžitě posunul na volného Žitného, který skvěle našel do vápna nabíhajícího Procházku a ten s velkým klidem a přehledem překonal brankáře hostí – 3:0. Poslední a čtvrtou branku vstřelili domácí v 82.minutě, kdy po rychlé akci po ose Sinu – Žitný – Kodad posledně jmenovaný z levé strany přesnou střelou k tyči dnes naposledy rozvlnil síť za hostujícím brankářem Brátem – 4:0.

I přes slušný výkon hostí dnes Skláři vybojovali cenné a výrazné vítězství, když předvedli na všech postech parádní týmový výkon a po zásluze získali do tabulky ČFL další tři důležité mistrovské body."

"Celý tým dnes podal opravdu parádní výkon a jsem šťastný, že jsme dokázali v domácím prostředí potvrdit cenné vítězství z minulém víkendu ze hřiště Hradce Králové. Kluci dnes po většinu utkání bavili přítomné diváky, kterým bych strašně rád poděkoval za skvělou kulisu, kterou nám dnes dokázali vytvořit a každou naši povedenou akci odměnili hlasitým potleskem.

Opět dnes smekám před všemi hráči, patří jim obrovský dík za dnešní výkon a za čtyři nádherné branky v síti Chlumce. Kluci dnes bojovali doslova nadoraz, žádný míč pro ně nebyl ztracený a to co jsme si řekli po taktické stránce, dokázali splnit do posledního puntíku a za to byli po zásluze odměněni. Rád bych ocenil a pochválil i všechny střídající hráče, kteří okamžitě od svého vstupu na trávník byli přínosem a navázali na parádní výkony svých spoluhráčů.

Od zítřka už ale jdeme dál a začínáme se poctivě připravovat na dalšího soupeře. V sobotu 2. dubna totiž zajíždíme k dalšímu důležitému utkání, tentokrát na hřiště Jiskry Ústí nad Orlicí, kde budeme s pokorou a s maximálním nasazením opět bojovat o další cenné body do tabulky České fotbalové ligy."