V sobotu míří B-tým Sklářů do Benešova

V sobotu 22.října míří B-tým Sklářů k mistrovskému utkání 10.kola FORTUNA ČFL B na hřiště týmu SK BENEŠOV. Utkání má výkop dopoledne v 10:15 na přírodním trávníku fotbalového stadionu v Benešově. Mapu stadionu najdete ZDE

Jako hlavní rozhodčí utkání odřídí třiatřicetiletý Adam Trska. Na čarách budou s praporkem asistovat třicetiletý Erik Hlaváček a čtyřiadvacetiletý Ondřej Ježek. Delegátem utkání je třiapadesátiletý Patrik Filípek.

BENEŠOV se aktuálně nachází na 16.místě tabulky ČFL B se ziskem 5 bodů se zápasovou bilancí 1 vítězství - 2 remízy - 8 porážek s celkovým skóre 6:21.

Aktuální program a dosavadní výsledky SK BENEŠOV v aktuálním ročníku ČFL:

Hlavním trenérem SK BENEŠOV je od ledna 2022 osmačtyřicetiletý bulharský rodák Vasil Boev, který vystřídal na benešovské lavičce Marka Nikla. Boev dříve působil jako trenér v mládeži pražské Slavie, v třetiligovém Litoměřicku a také jako asistent trenéra Daniela Šmejkala v druholigové Vlašimi.

O minulém víkendu SK Benešov prohrál na domácím hřišti s aktuálně druhým týmem tabulky SK Sparta Kolín těsně 0:1, když ve 46.minutě rozhodl o vítězství Kolína jedinou brankou celého utkání Daniel Jaroš.

Trenér Benešova Vasil Boev hodnotil utkání s Kolínem těmito slovy: "Asi jsme zatím odehráli nejlepší utkání za podzim. Bohužel ale znovu s negativním výsledkem. V tomto zápase jsem viděl skoro vše, co chceme hrát a co trénujeme. Doplatili jsme znovu na špatnou produktivitu. Musím kluky pochválit za snahu a předvedenou hru."

Domácí Benešov nastoupil proti Kolínu v následující sestavě:

Kapitánem Benešova je třicetiletý odchovanec Zdeněk Vrňák (17). Nejlepšími střelci Benešova jsou aktuálně dva hráči, kteří vstřelili dvě branky - Dominik Dušek (6) a Filip Šimeček (5). Nejvíce odehraných minut má na svém kontě v benešovském dresu Michal Krunert (21) a dále také David Filip (4), Ondřej Kubiš (19) a Jakub Vosáhlo (3). Stálicí mezi tyčemi je šestatřicetiletý zkušený brankář Jakub Diviš (23), který také dříve působil v A-týmu FK Teplice. Minulý víkend utkání Benešova se Spartou Kolín odchytal mladý jednadvacetiletý Jakub Schummer (1) .