•  87. PROCHÁZKA Dominik ( as. BERÁNEK Marek ) - 3:1.

•  39. HUDÁK Jakub ( as. LUPOMĚSTSKÝ Petr ) 1:1.

• Vyložené šance 5 : 1 ( 5 : 0, 0 : 1 ),
  • Rohy 3 : 0 ( 3 : 0, 0 : 0 ),
  • Ofsajdy 2 : 3 ( 0 : 1, 2 : 2 ),
  • Fauly 10 : 8 ( 4 : 4, 6 : 4 ).

"V dalším přípravném utkání hostil B-tým Sklářů v domácím prostředí na UMT stadionu Na Stínadlech v přípravě dosud neporažený FC Slovan Liberec B, který v předchozích utkáních získal cenné skalpy druholigového FK Varnsdorf a také Viktorie Žižkov, po podzimní části vedoucího celku ČFL.

Skláři v prvním poločase zcela ovládli dění na hřišti a také statistické údaje byly výrazně na jejich straně. Celkem pět vyložených brankových příležitostí na kontě Sklářů ( 3x Procházka, 2x Yasser ) ale bohužel nenašlo svou cestu za záda libereckého Nováka ani z těch nejvyloženějších pozic a tak hostující Slovan po jediné nebezpečné akci první půle vyrovnal ve 39. minutě na poločasových 1:1, když Teplice dostal do vedení o 3 minuty dříve Marek Beránek po asistenci Dominika Procházky a Jakuba Emmera.

Ve druhém poločase mohli přítomní diváci sledovat vyrovnanou partii, při které se hra přelévala z jedné strany na druhou. Do vedení šli domácí v 55.minutě po akci Yassera, který zatáhl míč po pravé straně, na vzdálenější tyči našel přesným centrem Alberovského a ten míč bezpečně uklidil do liberecké branky – 2:1. V 59.minutě se do obrovské šance dostali hosté po rychlém kontru do otevřené obrany Sklářů, ale vyrovnání zabránil skvělým zákrokem domácí brankář Lukáš Četverik. O vítězství domácích nakonec v 87.minutě rozhodl Dominik Procházka, který po přihrávce Beránka tvrdou střelou do pravého horního rohu nedal libereckému brankáři žádnou šanci – 3:1."

"Musím klukům poděkovat za další velmi dobře odehrané utkání, kdy proti Liberci v první půli výrazně dominovali a mrzet nás může hlavně obrovské množství neproměněných brankových příležitostí. A právě na tom musíme ve zbývající části zimní přípravy zapracovat. Dokážeme si šance poměrně jednoduše vypracovat, ale ve finální fázi musíme být více rozvážní a nabízené příležitosti musíme s větším důrazem a přesností proměňovat.

Dnes jsme se proti snaživému a s velmi dobře kombinujícímu soupeři dokázali prosadit a Liberec naše defenziva pouštěla do vyložených příležitostí opravdu jen sporadicky.

Kluci dřou v každém tréninku a v každém zápase na doraz a to je pro nás trenéry obrovské plus, které naše hráče posouvá jak v individuálních dovednostech, tak co se týče týmového výkonu.

Příští týden nás čeká od středy až do soboty soustředění v Roudnici nad Labem, kde máme každoročně skvělé podmínky pro přípravu. Soustředění zakončíme v sobotu dopoledne dalším přípravným utkáním, tentokrát na UMT areálu Pod Lipou proti divizním Neratovicím. Další týden ve středu zamíříme k přípravnému utkání do německých Drážďan proti místnímu SG Dynamo Dresden U23, ten stejný týden v sobotu nás čeká generálka na hřišti B-týmu mistrovské Viktorie Plzeň a o prvním březnovém víkendu je na programu již ostrý start ČFL na "horké" půdě v Brozanech."