• OUT 46 min. DRAMÉ Soufiane (34-  IN 46 min. GORNICKÝ Vojtěch (19),
  • OUT 68 min. LJEVAKOVIČ Admir (5)  -  IN 68 min. ČÍTEK Vít (23),
  • OUT 84 min. KORSELT Matyáš (36)  -  IN 84 min. PODANÝ Lukáš (10).

•  39 min. KODAD Ladislav (Teplice).

" B-tým Sklářů zamířil v neděli ráno na východočeské metropole, kde ho v rámci 26.kola Fortuna České fotbalové ligy čekal domácí tým FC Hradec Králové B.

Domácí vstoupili do utkání aktivněji a hned v první minutě Jakub Kučera po rohu hlavičkoval do břevna teplické branky. V 15.minutě po centru Ladislava Jamricha z levé strany chytře protečoval míč za záda hradeckého brankáře Pavola Bajzy teplický Marek Beránek. Ale bohužel rozhodčí Drahoslav Drábek odmával ofsajd, přestože byl útočící hráč na úrovni hradeckého stopera. Ve 22.minutě dali branku také domácí, ale ani ta nebyla rozhodčími uznána pro ofsajd. V tomto případě ale byla situace jednoznačná, přihrávka na skórujícího hráče šla až v okamžiku, kdy byl již viditelně v postavení mimo hru. V samotném závěru poločasu po dvou rohových kopech domácích a po dvou závarech v šestnáctce Teplic ale úvodní půle branku nakonec nepřinesla a tak šli oba týmy do kabin za bezbrankového stavu.

I do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, ale hosty držel v utkání skvěle chytající Lukáš Četverik, který nejdříve 2x vychytal domácího kapitána Jakuba Kosaře a v 72.minutě fantastickým zákrokem zlikvidoval obrovskou příležitost hradeckého Lukáše Hájka. Čtvrt hodiny před koncem v 78.minutě padla jediná a rozhodující branka celého utkání, když centr Lukáše Hájka z levé strany zády k brance na levém rohu šestnáctky hostů hlavou prodloužil obloučkem Jakub Kučera a míč nešťastně pro hosty zapadl až ke vzdálenějšího tyči teplické branky – 1:0. Skláři se ale nevzdávali a za další 2 minuty mohlo být srovnáno. Aktivní Dominik Procházka po dlouhém pasu Martina Lukáše běžel přímo na hradeckou branku a místo obstřelu brankáře Pavola Bajzy si míč raději posunul podél něho, dokázal ho i obejít, ale gól mu v poslední chvíli sebral z kopačky odkopem za autovou čáru vracející se Daniil Holovatskyi. Další branka již do závěrečného hvizdu rozhodčího Adama Jansy nepadla a tak nakonec všechny tři mistrovské body zůstaly na východě Čech. "

" Kluci dnes hlavně v prvním poločase předvedli velmi dobrý výkon, který jsme mohli také korunovat vedoucí brankou. To se ale z různých důvodů bohužel pro nás nepodařilo. Druhý poločas byl po většinu času v režii domácích a nás v několika důležitých momentech podržel Lukáš Četverik. Mrzí nás hlavně nešťastná branka hradeckého Jakuba Kučery ze 78.minuty, která nakonec rozhodla o těsném vítězství Hradce. Je obrovská škoda, že Dominik Procházka neproměnil svou individuální akci v 80.minutě po dlouhém pasu Martina Lukáše, kdy jsme byli k vyrovnávací brance opravdu velice blízko.

Do samotného závěru aktuálního ročníku Fortuna České fotbalové ligy nás čekají ještě 4 náročné duely a rozhodně do nich půjdeme s hlavou vzhůru a s odhodláním předvést co nejlepší výkon s cílem vybojovat pro žluto-modré barvy ještě další mistrovské body. "