Juniorka na hřišti Dukly prohrála

Teplická juniorka dnes podlehla na půdě Dukly Praha 0:3, chybělo jí několik hráčů základní sestavy, kteří se připravují s A mužstvem na zítřejší pohár FAČR s Domažlicemi.

Utkání začalo velkou šancí Heger po přímém kopu v sedmé minutě, jenže zakročil domácí brankář Vávra. Poté už přišly okamžiky Dukly, po kombinaci středem šla do vedení v desáté minutě, o osm minut později už to bylo 2:0 po kombinaci a následném centru z levé strany. Žlutomodří mohli s výsledkem něco udělat v úvodu druhé půle, ale Dzabu zastavil před vápnem domácí brankář a krátce nato zlikvidoval i nájezd Výborného. Nakonec domácí ještě přidali třetí gól v nastavení, tepličtí tak v Praze prohráli 0:3.