Juniorka uštědřila Boleslavi první porážku

Teplická juniorka dnes zvládla jako vůbec první tým v novém ročníku Juniorské ligy porazit Mladou Boleslav. Na domácí půdě v Dubí - Pozorce dnes tepličtí mladíci zvítězili 2:0.

V prvním poločase viděli diváci vyrovnané utkání. První větší šanci měl Klobása, který překopl. Vzápětí se na druhé straně uvolnil Malec, jenže trefil přesně místa, kde stál brankář. Těsně před poločasovým hvizdem ještě Skořepa tečoval centr z levé strany těsně mimo branku.

Po změně stran se dostal do další šance Skořepa, tentokrát jeho střelu Lukáč konečky prstů vytáhl na břevno. Radost tak mohl propuknout na domácí straně, když Verbíř našel ve vápně Hegera, jenž hlavou suverénně zakončil do sítě. Téměř ihned po rozehrání musel Lukáč uhasit další velkou příležitost, tentokrát vyrazil míč na roh. Velmi dobře se poté prezentoval střídající Hejda, v 76.minutě si udělal z levé strany boleslavské sestavy kužely a naservíroval míč Richterovi, jehož šanci chytil Hankič. Vedení tak navýšil až dvě minuty před koncem Vůch, kterého pěkně vysunul Kejval.

Teplice U21 - Mladá Boleslav U21 2:0 (1:0)
59.Heger, 88.Vůch.
Sestava Teplic: Lukáč - Kulhánek (71.Hejda), Heger, Bubeníček, Stibor - Urma, Richter (90.Kukačka), Strada (81.Kejval) - Verbíř, Malec (59.Kvída), Vůch.