Juniorka v mezinárodní konfrontaci uspěla

Teplická juniorka dnes dosáhl cenného vítězství nad juniorkou Dynama Dresden, když zvítězila 2:1 po brankách Malce a Stibora. Juniorka Dynama je tým do triadvaceti let, který je navíc posílen o sedmadvacetiletého kapitána Stefana Süsse.

Tepličtí mladíci začali v zápase dobře, velkou šanci měl v 11.minutě Kulhánek, ale jeho střelu, která směřovala k tyči obrana zblokovala na roh. Po něm se míč dostal až k Hoškovi, který však přestřelil branku. Neproměněné šance Dynamo potrestalo, po ztrátě uprostřed hřiště se do vápna dostal Bourenane a střelou k tyči otevřel skóre. Blízko vyrovnání byl Vůch, jenže s míčem tak dlouho ve vápně tancoval až o něj přišel, odrazil se k Richterovi, jehož střelu brankář vyrazil. Vyrovnání tak přišlo až ve 35.minutě, Kulhánek našel krásným pasem Vůcha, který předložil míč před branku Malcovi a bylo to 1:1.

Po změně stran mohl rychle strhnout vedení na stranu Teplic Vůch, ovšem trefil pouze tyč. Žlutomodří se ale přece jen dočkali, střídající Kvída našel dalšího čerstvého muže na hřišti - Stibora a domácí poprvé vedli. Těsně před koncem ještě mohl vedení zvýšit Kukačka, avšak jeho přímý kop mířil těsně nad.

Teplice U21 - Dynamo Dresden U23 2:1 (1:1)
35.Malec, 72.Stibor - 15.Bourenane.
Sestava Teplic: Lukáč - Hošek, Heger, Bubeníček (46.Urma), Dolejš (75.Kukačka) - Kejval, Richter (46.Stibor), Kulhánek (80.Richter) - Vůch (77.Malec), Malec (46.Hejda), Kukačka (46.Kvída).